Kariera

Poszukujemy pracowników ochrony do pracy we wszystkich dzielnicach Gdańska, a w szczególności: Letnica, Jelitkowo, Port Północny, Zaspa, Przymorze, Śródmieście oraz w Gdyni: Centrum, Dąbrowa.

Wymagania:

  • wiek do 67 lat
  • dobra prezencja
  • niekaralność
  • status emeryta lub
  • ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (stopień umiarkowany lub znaczny)
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie

Obowiązki:
ochrona NIERUCHOMOŚCI biurowych, przemysłowych, mieszkaniowych, sportowych.

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie z ponad 25 letnią tradycją, stabilne warunki zatrudnienia, pewne wypłaty wynagrodzenia

Proszę dzwonić: 58 341 32 52 lub stawiać się osobiście w godz. 11:00- 15:00.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

krotkofalowka w dloni